foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Bernese Mountain Dogs
Estonia - FCI - EKL - ESAKT
kennel Fortuneia

Fortuneia

The Future Belongs To Those Who Believe In The Beauty Of Their Dreams

Hershey (Fortuneia French Kiss V Schaetzend) lõpetas oma näituseaasta edukalt.   21.-22.11 nädalavahetusel osales ta Kanadas Lethbridge'is kahel näitusel ning lisaks Sweepstakes konkursil. Sweepstakes on 6-18 kuustele noorkoertele mõeldud "kutsikanäitus", mille võitjad saavad rosetid, auhinnad ja rahalised preemiad, kuid mitte CKC punkte. Hershey alustas väga hästi, võites esmalt oma klassi (10 koera) ning seejärel ka kogu konkursi (40 Sweeps koera)! See võit tõi tiitli Best In Sweepstakes Winner.

Ehkki karvavahetus on täies hoos ning seetõttu on kasukast vähem kui pool alles jäänud, läksid näitused hästi - laupäeval oli Hershey tulemuseks Vastassugupoole parim ning saadud CKC punktidega täitis ta Kanada tšempionitiitli nõuded, olles just saanud 10 kuuseks.  

Pühapäevasel näitusel oli taas tulemuseks VSP ja Best of Winners. Võidu tõi liikumine ja iseseisev korrektne seisakuvõtt, mille kohtunik ülivõrdes ära märkis.

Suured tänud ja õnnesoovid Denise'ile!

21.11.2009 Lethbridge, Canada - Hershey BOO & CAN CH                  Best in Sweepstakes Winner    22.11.2009 - WF, BOW, BOO, BPIB

Hershey (Fortuneia French Kiss V Schaetzend) had another successful show-weekend.   This weekend, she took part in dog shows in Lethbridge, Canada. On Saturday, she also participated in the Sweepstakes competition, where she won her class (10 competitors) and then - the whole competition over 40 Sweeps competitors! On the same day in Lethbridge show she also took Best of Opposite Sex, and got her last necessary CKC points to become a Canadian Champion :)

On Sunday show Hershey took WF, BOW, BOO, BPIB.

Many thanks and congrats to Denise and Hershey's handler Shannon!

 


| riinajurgens @ gmail.com | © 2019 Fortuneia  | ewe.tamm @ hotmail.com |.